Dotychczas pod naszym apelem podpisało się 10355 osób:

Tomasz Kotara, Wrocław, turysta
Tomasz Wach, Jedlina Zdrój, automatyk wspinacz
Bartosz Ławrowski, Głogów, prezes Stowarzyszenia Turystyki
Grzegorz Komraus, Orzesze, inżynier
Michał Szałas, Radom, prawnik
Dariusz Rozmus, Bojszowy
Łukasz Wojtasiak, Przybysławice
Mirosław Radecki, Konin, inżynier
Katarzyna Fukała-Kulczycka, Wodzisław Śl.
Przemek Gadomski, Sulejówek
Pustelnik Danuta, Tokarnia, emeryt
Pustelnik Tadeusz, Miechów, fizyczny
Kobińska Katarzyna, Miechów, bezrobotna
Kobiński Jerzy , Miechów, emeryt
Kobińska Maria, Miechów, emeryt
Patryk Kasprzak, Namysłów, informatyk
Kamila Mikołajczak, Wrocław
Monika Ryś, Ostróda
Aleksandra Janicka, Gorzów Wielkopolski, uczennica
Robert Klimkiewicz, Gorzów Wielkopolski, student
Elżbieta Krawiec, Mielec, kasjer
Wojciech Krawiec, Mielec, policjant emeryt
Dariusz Max Olech, Warszawa, copywriter
Radosław Gaj, Wrocław, informatyk
Piotr Bartkiewicz, Starachowice, kierowca
Agnieszk Wodzińska, Wrocław, lekarz
Gabriela Czudej, Katowice, działalność gospodarcza
Nadia Gubernat, Kraków, student
Adriana Gawron, Prudnik, pielęgniarka
Eliza Drohomirecka, Prudnik
Kacper Zawiliński, Szczecin
Krzysztof Redas, Lublin, artysta
Kamil Kochan
Grzegorz Lesiak, Lublin
Anita Jackiewicz, Warszawa
Maciej Chocha, Warszawa, architekt krajobrazu
Janusz Włastowski, Bełchatów, technik budowy dróg i mostów
Piotr Bazylewicz, Gdańsk, student, prezes klubu turystyczn
Adam Fuks, Zabrze, elektronik
Dobrawa Spisak, Gdańsk
Václav Horák, Olomouc, pedagog, pianista
Łukasz Sarzyński, Kraków, student
Tomasz Blejwas, Słupca
Krystian Bergmann, Poznań, inżynier
Jakub Szczygieł, Świątniki Górne, student turystyki
Gerard Bednarczyk, Sanok, inż. technolog
Michał Fulczyk, Kraków
Izabela Budna, Sieniawa, studentka
Tomasz Kieloch, Mińsk Mazowiecki
Krzysztof Gąsior, Kalisz, handlowiec
Olga Błaszczyńska, Kraków, etnolog
Marta Sprzączak, Warszawa
Paweł Jóźwicki, Warszawa, informatyk
Maciej Koberling, Nowy Tomyśl, monter inst. san.
Krzysztof Malowany, Lublin, pracownik naukowo-techniczny
Aneta Kochanowska, Serock, KA Warszawa
Arkadiusz Warot, Sędziszów, bezrobotny
Piotrek Jasiewicz, Gdynia, listonosz
Marcin Bielas, Wrocław, prawnik
Agata Basińska, Gniezno, nauczyciel
Łukasz Mosak, Warszawa, KA Warszawa
Katarzyna Zaremba, Poznań
Jakub Sznajder, Konin, PTTK Konin
Agnieszka Ekert, Poznań, KW Poznań
Mariusz Głowacki, Kępno, KSG DIRETA Gniezno
Katarzyna Matuszyk, Poznań, KW Poznań
Piotr Nowik, Poznań
Michał Jarosławski, Kalisz, inżynier
Kamil Białas, Oświęcim, student
Stanisław Ritter, Poznań, KW Poznań
Joanna Spychala , Poznań , samozatrudnienie
Łukasz Ławniczak, Gniezno, wspinacz
Mateusz Furman, Racibórz, pilot
Wojciech Szczęśniak, Chorzów, plastyk
Maciej Siwiak, Gniezno, instruktor harcerski/komendant h
Krystyna Pałubicka, Puszczykowo, Klub Wysokogórski Poznań
Weronika Wyrwicka-Cytawa, Poznań, KSE ON-SIGHT
Tomasz Szarf, Szczecin, żołnierz zawodowy
Rafał Popielarski, Miłosław, student
Tomasz Stube
Sławomir Zych, Gniezno
Ramzes Temczuk, Gniezno
Łukasz Spachacz, Gniezno, KSG Direta
Aldona Richter, Kościan
Wojciech Grządzielski, Poznań, inżynier
Mariusz Zieliński, Gniezno, ścianka przy kominie
Paweł Marchlewicz , Poznań , KW Poznań
Sandra Czaczyk, Kraków, analityk biznesowy
Natalia Wasielewska, Poznań, nauczyciel
Sylwia Marczyńska, Warszawa, KW Warszawa, urzędnik
Tomasz Sikora, Miechów
Iwona Urbańska, Warszawa, turysta
Michał Büthner-Zawadzki, Warszawa, poligraf
Joanna Matlejewska, Gdańsk, studentka
Katarzyna Spychalska, Bielsko-Biała, pedagog
Sylwester Spychalski, Bielsko-Biała, architekt
Monika Ślak, Rojów, logistyk
Renata Zawieja, Piaseczno, miłośnik gór
Andrzej Janka, Gniezno, Klub Wysokogórski Poznań
Małgorzata Wróblewska, Pisz, technik ekonomista
Justyna Koberling, Nowy Tomyśl, biotechnolog
Piotr Błachut, Kalwaria Zebrzydowska, inżynier, skialpinista
Ewa Skrzelowska, Wola, fizjoterapeuta, pasjonat Tatr
Magdalena Kochańska-Chowiera, Kruszwica, student
Mariusz Pietrzak, Bytom, grafik komputerowy
Paweł Misiejuk, Warszawa, KWW
Monika Goździk, Poznań
Magdalena Pawełek, Kraków, ekonimistka
Wacław Marek, Rybnik, tatromaniak
Mateusz Tutaj, Kraków, inżynier budowy
Marcin Musiał, Tuchów, informatyk
Katarzyna Iwańczuk, Nowy Sącz, spedytor
Jakub Smantek, Bytów, geodeta
Maciej Waśko, Nowy Sącz, technik informatyk
Rafał Trzaska, Warszawa, ochroniarz
Paweł Matyja, Łódź, ekonomista
Bronisław Gańczorz, Rybnik, PTTK
Joanna Kuc, Kraków
Zuzanna Hałemejko, Warszawa, audytor
Arkadiusz Gaczyński, Wrocław, student
Aleksandra Pechrzewska, Płock
Małgorzata Wilk, Łódź, pielęgniarka
Piotr Brania, Zofipole, elektronik
Mikołaj Babiak, Poznań, policjant
Maria Ziemlańska, Gdańsk, informatyk
Łukasz Kramarz, Alwernia, brak
Sylwia Mosiek, Chorzów
Seweryn Lula, Bielsko- Biała, magazynier
Michał Krakowski, Jelenia Gora
Piotr Krychniak, Warszawa
Krystyna Bąk, Wieprz, amator górskich wycieczek
Artur Temnicki, Poznań, mgr
Roman Bilski, Kluczbork, ekonomista
Wojciech Urbański, Grodzisk Mazowiecki, handlowiec
Małgorzata Sobusiak, Sosnowiec, asystent manager
Marcin Nakielski, Wrocław, bezrobotny
Agata Nakielska, Sosnowiec, turystka kochająca góry
Halina Rosiak, Żary, farmaceutka
Piotr Rosiak, Żary, farmaceuta
Bartosz Kędziora, Kraków, student
Artur Zięta, Wałbrzych, doradca d/s ubezpieczeń i inwest
Maria Szachnowska, Gdynia, Nord Extreme
Adam Gąsienica - Giewont, Zakopane, instruktor narciarstwa
Remigiusz Tkocz, Jankowice
Marcin Dróżdż, Warszawa
Marcin Czachorowski, Szczecin, makler morski
Weronika Woyciechowka, Kraków
Renata Woyciechowska, Kraków, urzędnik
Agnieszka Wajcowicz, Olsztyn, architekt
Magdalena Marszałek, Warszawa, grafik
Magda Bakes, Mikołów, nauczyciel
Piotr Gregorowicz, Piaseczno
Maria Pochanke-Gregorowicz, Piaseczno, studentka
Mateusz Gregorowicz, Piaseczno, uczeń
Amelka Baranowska, Warszawa, uczennica
Kornel Baranowski, Warszawa, uczeń
Agata Romaniuk, Bielsko-Biała, -
Andrzej Nycz, Bielsko-Biała, student
Rafal Szamreta, Bialystok, technik meblarstwa
Bąk Konrad, Maków Podhalański, student
Lidia Kloc, Kraków, programista
Roman Andrzejczak, Szczecin, ekonomista
Beata Glinkowska, Piekary Śląskie, nauczyciel
Katarzyna Siwek, Bielsko-Biała, członek PTTK
Krystian Żak, Wieliczka, student
Maciej Czapiewski, Kraków, informatyk
Jędrzej Donizak, Kraków, analityk systemów biznesowych
Wojciech Sysa, Kraków, analityk IT
Mikołaj Rydzewski, Skawina, informatyk
Karolina Michalik, Kraków, tłumacz
Sylwester Bajek, Kraków, informatyk
Zbigniew Mazek, Kraków
Tomasz Ostrowski, Mielec, programista
Pawel Mrozicki, Kraków, informatyk
Dominika Swoboda, Kraków, analityk it
Grzegorz Mucha, Krakow, informatyk
Leszek, Kraków, informatyk
Pawel Chrzanowski, Oleśnica, informatyk
Maria Ochman, Kraków, informatyk
Krzysztof Krawczyk, Kraków, informatyk


Poprzednie wpisy    Następne wpisy

 

APEL KASIA MAZUREK ORLA PERĆ AUTOASEKURACJA TEKSTY KRONIKA O NAS LINKI KONTAKT
Design: Digital Media Design 2007